Держава продала арештовану продукцію Беларуськалия

Україна продовжує процес націоналізації активів, пов’язаних із країнами-агресорами та їхніми партнерами. Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) реалізувало чергову партію арештованого хлориду калію, виробленого білоруським підприємством ОАО “Беларуськалий”. Продаж відбувся через систему “Прозорро.Продажі”, а виручена сума склала 36,7 мільйона гривень.

Реалізація арештованого майна

Як повідомляє АРМА, загальний обсяг реалізованого калію становить 3 469 тонн, що зберігалися у 50 залізничних вагонах. Усі кошти від продажу спрямовані на депозитний рахунок агентства, а частина цих коштів буде використана для закупівлі військових облігацій, що підтримає економіку та обороноздатність України.

Це не перший подібний продаж. Раніше, 3 березня, АРМА реалізувало 61 вагон білоруського калію на суму 45,5 мільйона гривень, а 25 лютого – ще 50 вагонів за 36 мільйонів гривень.

“Беларуськалий” не лише є флагманом білоруської промисловості, а й активно співпрацює з російським військово-промисловим комплексом та підтримує діяльність окупаційних адміністрацій самопроголошених ДНР і ЛНР. Крім того компанія сприяла незаконному вивезенню українських дітей із тимчасово окупованих територій до Білорусі, забезпечуючи їхнє транспортування та розміщення.

Через ці дії Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду, вимагаючи стягнення активів ОАО “Беларуськалия” на користь держави.

Також від цього ж автора

Уряд відмовився запроваджувати ПДВ для частини ФОПів / Фото: відкриті джерела

Кабмін переглянув підхід до запровадження ПДВ для ФОПів

Уряд остаточно окреслив свою позицію щодо перспектив запровадження податку на додану вартість для фізичних осіб-підприємців.…

Пенсійний фонд спрямував 39,2 млрд грн на виплати за тиждень / Фото: відкриті джерела

Пенсійний фонд профінансував пенсії та допомоги на 39,2 млрд грн

Пенсійний фонд України оприлюднив дані про виплати за тиждень: пенсії, субсидії, лікарняні та інші соцвиплати…

Шмигаль повідомив про стабілізацію зі світлом у Києві та області / Фото: відкриті джерела

Шмигаль заявив про покращення ситуації з електропостачанням у Києві

Денис Шмигаль заявив про покращення ситуації в енергосистемі Києва й Київщини, мінімальні відключення та ризики…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *