НБУ пропонує замінити копійку на шаг для відновлення національної ідентичності
Національний банк України запропонував змінити назву розмінної монети з “копійка” на “шаг”. Це рішення мотивоване прагненням відновити історичну справедливість, дерусифікувати українську монетарну систему та відродити національні традиції. Голова НБУ Андрій Пишний зазначив, що згідно з дослідженням історії грошового обігу України, назва “копійка” асоціюється з московською окупацією. Він наголосив…