Україна та Південна Корея підписали меморандум про співпрацю. Документ закладає підґрунтя для спільних ініціатив у стратегічних секторах та сприятиме залученню інвестицій у відновлення української економіки.
Меморандум про співпрацю
Перший заступник міністра економіки України Олексій Соболев і Голова правління Українсько-Корейської Ділової ради Роман Григоришин підписали меморандум, який має стати новим етапом партнерства між Україною та Південною Кореєю. Документ охоплює широкий спектр сфер: від залучення інвесторів до розвитку інноваційних технологій, від підтримки малого бізнесу до впровадження зелених енергетичних рішень.
Серед ключових напрямів співпраці: розвиток інфраструктури, промисловості, агросектору та енергетики, а також стимулювання обміну інноваціями й технологіями. Південнокорейські компанії отримають підтримку для виходу на український ринок, а вітчизняний бізнес – нові перспективи в Кореї.
Також сторони планують спільно реалізовувати наукові проекти, сприяти організації бізнес-форумів і створенню мереж контактів, щоб пришвидшити ділову інтеграцію. У найближчий час буде сформовано перелік конкретних проектів, створено дашборд із перспективними ініціативами та розроблено дорожню карту співпраці.