Київстар сплатив понад 3,37 млрд грн податків за перший квартал

У першому кварталі 2025 року компанія “Київстар” сплатила до державного бюджету понад 3,37 млрд грн, що на 65% більше, ніж за аналогічний період торік. Це ще одне підтвердження вагомої ролі бізнесу у відбудові та зміцненні української економіки в умовах війни.

Принципова позиція компанії

Київстар, провідний український оператор електронних комунікацій, продовжує демонструвати не лише лідерство на ринку послуг зв’язку, а й приклад соціальної відповідальності. За словами генерального директора компанії Олександра Комарова, сплата податків – це не формальність, а реальний внесок у стабільне функціонування держави.

Від фінансування оборони до підтримки соціальних програм – кожна гривня, сплачена як податок, працює на майбутнє України, – підкреслив Комаров.

Київстар системно нарощує обсяги податкових відрахувань. Упродовж 2024 року компанія перерахувала до бюджету 12,3 млрд грн і стала лідером телеком-галузі в рейтингу “Найсумлінніших платників податків”. Від початку повномасштабного вторгнення росії сумарний податковий внесок компанії перевищив 36,1 млрд грн.

Паралельно Київстар продовжує реалізацію масштабної інвестиційної програми на суму 1 млрд доларів, розрахованої до 2027 року. Основні напрями інвестицій – посилення енергетичної стійкості мережі, модернізація інфраструктури, розвиток цифрових послуг та підтримка українського бізнесу і громад.

Також від цього ж автора

Уряд відмовився запроваджувати ПДВ для частини ФОПів / Фото: відкриті джерела

Кабмін переглянув підхід до запровадження ПДВ для ФОПів

Уряд остаточно окреслив свою позицію щодо перспектив запровадження податку на додану вартість для фізичних осіб-підприємців.…

Пенсійний фонд спрямував 39,2 млрд грн на виплати за тиждень / Фото: відкриті джерела

Пенсійний фонд профінансував пенсії та допомоги на 39,2 млрд грн

Пенсійний фонд України оприлюднив дані про виплати за тиждень: пенсії, субсидії, лікарняні та інші соцвиплати…

Шмигаль повідомив про стабілізацію зі світлом у Києві та області / Фото: відкриті джерела

Шмигаль заявив про покращення ситуації з електропостачанням у Києві

Денис Шмигаль заявив про покращення ситуації в енергосистемі Києва й Київщини, мінімальні відключення та ризики…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *