Німецький концерн Vollert Anlagenbau GmbH інвестує в Україну

Німецький промисловий консорціум на чолі з Vollert Anlagenbau GmbH запустить в Україні мережу автоматизованих заводів із виробництва збірних залізобетонних конструкцій. Це революційний крок, що дозволить зводити будівлі швидше, якісніше та масштабніше.

Європейські інвестиції в Україну

Проект реалізується в рамках державно-приватного партнерства, що об’єднує державні інтереси та інвестиції європейського бізнесу. Київ і Харків стануть першими містами, які отримають найбільші закордонні вкладення.

Наразі плануються переговори з мером Харкова Ігорем Тереховим щодо будівництва першого заводу з виробництва залізобетонних конструкцій за світовими стандартами. Початкові інвестиції у проект перевищать 5 мільярдів гривень, а майбутнє підприємство стане найбільшим у Європі, виробляючи 450 тисяч кв. м конструкцій на рік. Його основна мета – 1 мільйон кв. м житла щороку.

Автоматизація, екологічність та якість – ключові принципи нового індустріального будівництва. Запуск цих заводів дасть змогу Україні прискорити відбудову міст, підвищити якість будівельних конструкцій та залучити нові європейські технології у будівництво.

Проект реалізується під гарантії найбільшої страхової компанії Euler Hermes та фінансується європейськими банками. Інвестори вірять, що українські міста, які отримають ці кошти, зможуть ефективно інтегрувати інновації у процес відновлення.

Також від цього ж автора

Уряд відмовився запроваджувати ПДВ для частини ФОПів / Фото: відкриті джерела

Кабмін переглянув підхід до запровадження ПДВ для ФОПів

Уряд остаточно окреслив свою позицію щодо перспектив запровадження податку на додану вартість для фізичних осіб-підприємців.…

Пенсійний фонд спрямував 39,2 млрд грн на виплати за тиждень / Фото: відкриті джерела

Пенсійний фонд профінансував пенсії та допомоги на 39,2 млрд грн

Пенсійний фонд України оприлюднив дані про виплати за тиждень: пенсії, субсидії, лікарняні та інші соцвиплати…

Шмигаль повідомив про стабілізацію зі світлом у Києві та області / Фото: відкриті джерела

Шмигаль заявив про покращення ситуації з електропостачанням у Києві

Денис Шмигаль заявив про покращення ситуації в енергосистемі Києва й Київщини, мінімальні відключення та ризики…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *