Виплати в рамках програми Національний кешбек українці почнуть отримувати з 20 жовтня за покупки, здійснені у вересні. Про це заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
За його словами, вже 1,2 мільйона українців долучилися до програми, майже 640 тис. з них активували картки в Дії. Також до програми Нацкешбеку приєдналися 963 виробники, які додали більше 171 тис. товарів.
«Вже понад 2,9 мільйона гривень кешбеку нараховано українцям», – розповів він.
Федоров підкреслив, що технічно це один із найскладніших сервісів через рекордну кількість обміну даними між електронними системами — банками, виробниками, ритейлами, інформаційними системами, податковою, застосунком та порталом Дія. За його словами, для кожного учасника процесу створено окремий алгоритм, щоб приєднатися до Нацкешбеку.
При цьому для користувача участь у програмі максимально проста. Щоб долучитися, у застосунку свого банку чи у відділенні потрібно відкрити спеціальну картку для виплати кешбеку. Потім необхідно визначити усі картки, з яких ви будете оплачувати товари. Після цього у застосунку Дія треба вибрати послугу Національний кешбек. Кошти надходитимуть на картку щомісяця. Відстежувати їх можна також через Дію.
Нагадаємо, що за покупку товарів українських виробників можна отримати 10% від вартості покупки кешбеком. Максимальна доступна сума на місяць – 3000 гривень.